سوالات متداول

توسط | اکتبر 3, 2020

علت سردرد هنگام مطالعه چیست خانم دکتر؟ من به شدت بعد از یکی دو ساعت مطالعه سر درد می گیرم؟

در صورتی که مشکل بینایی ندارید و چشم تان ضعیف نیست به احتمال زیاد سردرد تنشی دارید. نیاز به بررسی های بیشتری است. سردرد تنشی شایع ترین نوع سردرد می باشد و حدود ۹۰ درصد افراد در طول عمرشان این نوع سردرد را تجربه می‌کنند.

دکتر جان الان مدتی هست که هنگامی که از خواب بیدار میشم سر درد های شدیدی می گیرم و بعد از یکی دو ساعت خوب میشه؟ علت چیه دکتر؟

سردردهای صبحگاهی اغلب در مواردی چون خواب ناکافی، وضعیت نامناسب حین خوابیدن، سینوزیت، فشار خون بالا، مصرف برخی داروها، کافئین و الکل بروز می کنند. اما اگر سردرد شما صبح ها شروع می‌شود و طی روز کمتر می‌شود، نیاز به بررسی ویژه هست.

دکتر جان سر درد های میگرنی چه علائمی دارند؟ من احتمال میدم به میگرن دچار شدم.

سردردهای میگرنی، سردردهای شدید و ضربان‌دار هستند که در ناحیه شقیقه، پیشانی، اطراف چشم و یا در پشت سر قرار دارد. درد معمولا در یک طرف سر احساس می شود، گر چه در یک سوم موارد می تواند دو طرفه باشد. علائم همراه مثل حساسیت به نور و صدا و انواع بوها و تهوع و یا استفراغ همراه با سردرد وجود دارند. سردردهای میگرن بدون مصرف مسکن از ۴ تا ۷۲ ساعت طول می‌کشند.

خانم دکتر بوتاکس برای سر درد میگرنی به چه صورته؟ واقعا جواب میده؟

بیماران بسیاری برای سردرد میگرنی به ما مراجعه کردند که با توجه به نوع سردرد، درمان با بوتاکس انجام شده و نتایج خیلی خوبی گرفتند. نیاز به بررسی علت اصلی سردرد هست و پس از اون بهترین درمان برای شما انجام می گیرد.

تماس سریع